O nás

Firma YUKKA je tím ovocných dizajnérov, ktorí radi pracujú na skrášlení sveta, zdieľajú svoje potešenie aby aj Vám urobili radosť a priniesli šťastie. Pretože šťastie je – vytvárať a darovať krásu, snívať a príjemne prekvapovať, hľadať nevšedné v každodennom živote. Nádherné kytice z bobúľ, ovocia a sladkostí – sú magické farby, schopné skrášliť obyčajné šedé dni a vytvoriť čarovnú atmosféru sviatku a rozprávky kedykoľvek si zaželáte.

V prevádzke "YUKKA – ovocný raj" a na www.yukka.sk sú rozmanité typy a veľkostí kytíc – veľké i malé, z rôzneho ovocia alebo plodov rovnakého druhu, s čokoládou a bez, s rôznymi chuťami a farbou. Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám na +421 2 2129 1990 – všetky vaše otázky budú detailne zodpovedané, tiež vám pomôžeme vybrať ideálny darček podľa príležitosti, ceny a Vašich predstáv.

Špecialisti YUKKA ručia za kvalitu a čerstvosť ovocia, bobúľ a sladkostí. Všetky produkty a procesy ich prípravy a spracovania sú v súlade s európskym bezpečnostnými a hygienickými normami a štandardami. Pri objednávaní ovocnej kytice si môžete byť istí, že všetky jej zložky budú čerstvé a potešia obdarovaného nie len skvelým dizajnom ale aj čarovnou arómou a chuťou.

Vyberte, zavolajte a objednajte! Potešte niekoho a to poteší a urobí šťastným aj Vás!