Upozornenia

Pred objednaním darčeku sa uistite, či osoba ktorej ho chcete darovať resp. ten kto ho bude konzumovať nie je alergický na jednotlivé komponenty tohto výrobku. 

1. Upozornenia pre alergikov.

Orechy.

Niektoré z našich produktov môžu obsahovať drvené orechy. V tejto súvislosti nemôžeme zaručiť, že niektoré komponenty našich výrobkov neobsahujú orechy. Odporúčame, aby ste vykonali preventívne opatrenia, aby ste sa vyhli prípadnej alergii.

Mlieko.

Naše produkty môžu obsahovať alebo prísť do styku s výrobkami, ktoré obsahujú mlieko. Odporúčame, aby ste vykonali preventívne opatrenia spojené s prípadnou alergiou na mlieko.

Lepok.

Nami používaná čokoláda neobsahuje lepok, avšak čokoláda sa vyrába v podnikoch, narábajúcich s produktmi, ktoré môžu obsahovať lepok. Opäť, odporúčame, aby ste vykonali potrebné opatrenia spojené s potravinovou alergiou.

2. Dôležité upozornenie o bezpečnosti. 

Naše ovocné kytice sa vyrábajú za pomoci bambusových špajlí, preto doporučujeme vždy zaobchádzať s kyticami opatrne. Pri konzumácii snímať ovocie zo špajle opatrne a nenechávať deti narábať s kyticou bez dohľadu dospelej osoby. Pre bezpečnú prepravu nedržte ovocné kytice v rukách alebo na kolenách a radšej ich umiestnite v kufri vášho auta. 

Po konzumácii sladkej kytice je ideálne zvyšné ovocie uschovať v chladničke v uzavretom obale, čím sa zabezpečí zachovanie jeho čerstvosti a chute.