Často kladené otázky

1. Ako odhadnúť veľkosť kytice a na koľko ľudí postačí?

Na našich internetových stránkach v popise každej kytice je uvedená približná výška kytice a váha ovocia, ktoré bolo použité. Najmenšie kytice (napr. "Ľubľana") sú určené pre jedného - dvoch gurmánov. A však kytica "Bratislava" veľkosti S je určená pre troch-štyroch dospelých milovníkov ovocia.

2. S akým predstihom musím urobiť svoju objednávku?

Naše sladké výrobky si môžete objednať s predstihom, alebo v deň doručenia v našej predajni Yukka  ovocný raj na Radlinského 27 v Bratislave, prípadne na našich webových stránkach alebo telefonicky, na čísle +421 2 2129 1990

POZOR: Pri objednávke cez e-shop www.yukka.sk Vám obratom príde potvrdzujúci email. Ak Vám email NEPRÍDE, objednávka NEBOLA úspešne prijatá. Objednávku skúste vystaviť ešte raz. Ak by sa problém opakoval, kontaktujte nás.

V prípade väčších objednávok a na dni ako sú Vianoce, Deň Svätého Valentína, Deň matiek a pod., Vám odporúčame urobiť si objednávky v predstihu.

Objednávka v predstihu (jeden deň vopred).

V pracovné dni prijímame objednávky od 09:00 do 16:00 a od 09:00 do 16:00 v sobotu. Počas objednávky si s Vami dohodneme deň a čas, kedy má byť kytica pripravená. 

Objednávka v ten istý deň.

a) Prostredníctvom kuriéra (minimálne štyri hodiny vopred).

Objednávky prijímame od 09:00 do 12:00 cez pracovné dni a od 09:00 do 12:00 v sobotu. 

b) Osobný odber (minimálne tri hodiny vopred). 

Ak ste sa rozhodli, že si svoju objednávku vyzdvihnete sami, je možné tak spraviť počas našej pracovnej doby. V takom prípade prijímame Vaše objednávky od 09:00 do 13:00 cez pracovné dni a od 09:00 do 13:00 v sobotu.

3. Používate na výrobu kytíc konzervačné látky?

Pri výrobe ovocných kytíc a bonboniér sa nikdy nepoužívajú konzervačné látky. Používa sa vždy len prírodné a čerstvé ovocie a bobule.

4. Ako dlho sa môžu skladovať ovocné kytice?

Ovocné kytice sa vyrábajú maximálne tri hodiny pred doručením. Odporúčame ich konzumovať hneď po obdŕžaní. Ak to nie je možné, ihneď po jej prijatí ju uložte v neporušenom originálnom balení do chladničky. 

Odporúčaná doba skladovania a konzumácie je 24 hodín od času jej výroby pri teplote ≤+8°C. Presná hodina výroby sa uvádza na obale kytice.