Platba

Za Vaše chutné objednávky možno zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

1. Platba v hotovosti alebo platobnou kartou v našej predajni YUKKA na Radlinského 27 v Bratislave.

2. Platba v hotovosti kuriérovi pri dodávke. 

Táto služba je dostupná, keď si objednáte prostredníctvom našich webových stránok kliknutím na "Spôsob doručenia" a vybraním možnosti "Doprava kuriérom", ďalej zadaním spôsobu úhrady "V hotovosti kuriérovi". Alebo ak o túto službu požiadate nášho manažéra pri telefonickej objednávke. Pri tomto type úhrady nie je možne platiť platobnou kartou.

Upozorňujeme, že doručenie tovaru je spoplatnené. S podmienkami doručenia sa môžete podrobne zoznámiť na našej webovej stránke "Doručenie".

3. Platba faktúrou. 

Táto možnosť je určená pre jednotlivcov alebo pre spoločnosti, ktoré chcú platiť za objednávku cez bankový účet. V tomto prípade pri elektronickom objednávaní musíte kliknúť na spôsob platby "Faktúra" a získať predfaktúru e-mailom s informáciami o vašej objednávke a platobných podmienkach. Faktúru obdržíte spolu s dodaným tovarom. Táto forma platby je možná aj pri objednávke prostredníctvom našich webových stránok ako aj pri telefonickej objednávke.

4. Platba bankovou platobnou kartou.

Táto služba je dostupná kliknutím na spôsob úhrady "Platobná karta". Ďalej budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde všetky potrebné platobné údaje zadáte cez zabezpečené šifrované pripojenie. Tento spôsob platby môžete využiť pri elektronickej objednávke. Taktiež môžete platiť kartou pri osobnom nákupe v našej predajni YUKKA na Radlinského 27, Bratislava.

Akceptujeme nasledujúce karty: VISA, VISA Elektron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, Diners Club.

Všetky ceny za tovar a služby a všetky poplatky v internetovom obchode sú konečné. 

Upozorňujeme, že pri objednávke nad sumu 300 (tristo) euro môžeme objednávku začať realizovať až po obdŕžaní zálohy vo výške 50% celkových nákladov objednávky. Tiež prosím nezabudnite, že tovar bude vydaný až po úhrade jeho celkovej hodnoty.